top of page

​НОВИНИ ТА ПОДІЇ

МАТЕМАТИЧНА  ГРА «НАЙРОЗУМНІШИЙ»

21 травня 2021 року в Перемозькому НВК в рамках проведення Року математичної освіти в школах України відбулась математична гра «Найрозумніший». Учні виконували завдання логічного навантаження,на кмітливість,ерудицію,на розвиток усного рахунку. Кожний етап гри був наповнений позитивом та яскравими емоціями. Переможця нагороджено почесною грамотою.

  Вітаємо з перемогою!  

  Вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» Глухівського міського центру позашкільної освіти Костюченко Даша стала переможцем обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» за напрямом «Український визвольний рух 30-х рр. ХХст., періоду Другої світової війни та у повоєнні роки» захистивши роботу на тему «У боротьбі за Батьківщину: життя та творчість Євгена Онацького». У ІІ етапі (м. Київ) робота зайняла ІІІ місце.

   8 Березня. Саме в цей день людство вшановує жінку, жінку-матір, жінку-світоч, жінку-трудівницю, жінку-берегиню життя на землі.

  Ось і сьогодні учні  Перемозького НВК подарували для дівчаток та жінок незабутні привітання, зачарувавши присутніх  пісенним виконанням, жартами, інсценівками та віршами. Яскраві учнівські виступи стали чудовим подарунком гарного настрою до свята. Прикрашене вітальними листівками приміщення школи також створювало святкову атмосферу. Хлопці школи – саме представники сильної статті – подарували всім жінкам весняні квіти.

Вшанування Героїв Небесної Сотні в Перемозькому НВК.

Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Перемозькому НВК.

  Вітаємо з перемогою!  

  Вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» Глухівського міського центру позашкільної освіти Костюченко Даша стала переможцем обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» за напрямом «Український визвольний рух 30-х рр. ХХст., періоду Другої світової війни та у повоєнні роки» захистивши роботу на тему «У боротьбі за Батьківщину: життя та творчість Євгена Онацького».

     " Не ведусь: я знаю, як спілкуватись в Інтернеті" 

     В Перемозькому НВК були проведені уроки щодо безпеки дітей в цифровому середовищі.

Профорієнтаційна робота в Перемозькому НВК

ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ.

29 січня у Перемозькому НВК пройшли виховні години: «Пам’яті героїв Крут», «Герої Крут живуть у нашій пам’яті», «Крути день перед вічністю.  Під час заходів йшлося про подвиг студентів під Крутами, який відбувся у 1918 р. Учні обговорювали події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність протягом останнього тисячоліття, ознайомилися з історичними документами, що стосуються подій під Крутами. Школярі вшанували пам’ять 300 молодих захисників, які поклали голови за волю своєї держави хвилиною мовчання. На жаль, історія повторюється і сьогодні українці змушені знову відстоювати свої права та кордони.

   ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ.

   З метою просвітницької роботи, ознайомлення учнів з трагічними сторінками історії та з нагоди відзначення  Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту  у Перемозькому НВК 27 січня  були проведені заходи:

  • виховні години на теми: «Злочин проти людства», «Голокост – трагедія ХХ століття», «Уроки Голокосту: мужність і співчуття»;

  • бесіди: «Трагедія, історія, пам’ять», «Ціна чужої війни», «Голокост – шрам на серці людства», «Згадаємо жертв Голокосту».

ПОДАРУНКИ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ.

Напередодні свята Миколая учні Перемозького НВК отримали солодкі подарунки. Разом з отцем храму святого Архістратига Михаїла діти розучили різдвяні колядки.

    ТИЖДЕНЬ ПРАВОЗНАВСТВА В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК

  Протягом кількох днів з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини  учителем історії та права Я.М. Гавриленком  та класними керівниками були проведені цікаві і змістовні заходи:  всеукраїнський урок «Права людини» для учнів 5-9 класів, була організована виставка «Правова література», виставка малюнків.

   Подібні заходи підвищують зацікавленість учнів у вивченні правознавства, розширюють правові знання учнів, формують уміння співвідносити норми моралі та права, застосовувати правові знання в повсякденному житті.

Дякуємо тобі, лікарю

   З ДНЕМ УЧИТЕЛЯ!

Учителем не кожен може бути,
Не кожне серце вміє говорить...
Учитель лише той, хто вміє чути,
Окрилити, навчити і любить.

Тендітну душу ласкою зігріти
І добротою ниву засівать,
Безмежно, щиро цілий світ любити
І дітям усього себе віддать.

   ДО ДНЯ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ. 

    Учні Перемозького НВК  постійно доглядають поховання ветеранів Другої світової війни. 

   До Дня партизанської слави вихованці гуртка "Память" впорядкували поховання колишніх партизан: командира Шалигінського партизанського загону Саганюка Опанаса Яковлевича та колишнього директора Перемозької школи Гусакова Федора Тарасовича.

День позашкілля в Перемозькому НВК

   Свято 8 Березня в Перемозькому НВК.

 Здрастуй, березень наш крилатий,

Перший місяць весни, теплий день!

Здрастуй , Восьме березня, свято

всіх жінок, дівчаток  і пісень!

   Змагання з волейболу в залік ХХVІІІ спортивних ігор. 

   2 березня на базі Баницького НВК були проведені змагання з волейболу серед команд ІІ групи закладів загальної середньої освіти Глухівського району. 

   Команда Перемозького НВК зайняла ІІІ місце. 

   Успішний дебют юних акторів

   В м.Суми відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «театральне мистецтво» – «Маски Мельпомени». Свою майстерність демонстрували близько 20 дитячих театральних колективів з усієї Сумщини.

   Глухівський район на мистецькому заході представляв театральний колектив «Любисток» Перемозького навчально-виховного комплексу (керівник Олена Сімакова).

   В результаті свого дебютного виступу на великій сцені  юні актори посіли ІІІ місце у номінації «Музичний театр» серед колективів основного рівня виконавської майстерності, що є відмінним результатом для театралів-початківців.

   Вітаємо переможців та бажаємо ще багато яскравих виступів!

   У Перемозькому НВК  вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні.

   Сьогодні в Україні День Героїв Небесної Сотні. День відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні".

   Участь учителя української мови та літератури Перемозького НВК Артюшенко Тетяни у роботі регіонального методичного семінару "Концепція навчання української мови на засадах компетентнісного підходу".

          Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти Глухівської районної державної адміністрації, наказу відділу освіти Глухівської районної державної адміністрації № 25 – ОД від  23.01.2020,  з метою  аналізу та кореляції індивідуальної освітньої траєкторії учнів 9 класу закладу загальної середньої освіти  в Перемозькому навчально – виховному комплексі було проведено моніторинг мовної та математичної освіти учнів

9 класу.

ТИЖДЕНЬ МИСТЕЦТВ У ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК.

   З 13 по 17 січня в Перемозькому НВк проходив тиждень мистецтв. Учні розгадували загадки та ребуси з образотворчого мистецтва. До Дня Соборності України було проведено конкурс малюнків, в  якому взяли участь учні 5 - 7 класів. Школяри ознайомились з видатними діячами культури, які народилися та проживали на Глухівщині. Було проведено конкурс колажів "Мистецтво - це...", де учні відобразили своє бачення ролі мистецтва в житті людини.

Тяга до пізнання, ініціатива і наполегливість має обов'язково винагороджуватися!

   Вітаємо Кравченко Марину ,  ученицю 9 класу Перемозького навчально – виховного комплексу з перемогами: ІІІ місце – у ІІІ етапі Всеукраїнських оліпіад з правознавства, І місце- у Всеукраїнській краєзнавчій акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» за напрямком «Український національний визвольний рух 1930-х років періоду Другої світової війни та в повоєнні роки» та ІІ місце- у районному етапі  МАН «Розвиток медицини Глухівщини». Висловлюємо щиру вдячність учителю історії та правознавства  «Вищої категорії» Перемозького НВК Гавриленку Якову Миколайовичу, який  є науковим керівником  та готував здібну ученицю. Попереду у Марини захист  наукової роботи у м. Запоріжжя. Тож  зичимо , щоб супутниками усіх починань були успіх та удача! Бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!

Дуже приємно, що представники Перемозького НВК вже вкотре займають призові місця на Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах. Захищаючи честь рідного  краю, талановиті учні на чолі зі своїми педагогами гідно, на високому рівні доводять, що у глибинці нашої області є геніальні діти.

ВШАНУВАННЯ ДНЯ СОБОРНОСТІ В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК

   Державне свято День Соборності України учні школи відзначили урочисто та патріотично. Для школярів 5-9 класів були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради Незалежності», організовано виставку малюнків на тему "Моя країна – Україна", переглянуто відеофільм до Дня Соборності. Під час свята діти згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України. 

   НОВОРІЧНЕ СВЯТО В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК

ТИЖДЕНЬ ПРАВОЗНАВСТВА В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК.

  В Перемозькому НВК були проведені заходи приурочені до проголошення Загальної декларації прав людини, спрямовані на підвищення обізнаності учнів щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту:

- зустріч з інспектором ювенальної превенції Демченко К. О.;

- конкурс плакатів на тему "Права людини очима дітей";

- виставка правової літератури на тему "Твої права - твій захист";

- перегляд відео "Права людини".

Обласний форум патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Голос крові: ми – Українці»

 

05 грудня 2019 року в м. Суми відбувся обласний форум патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Голос крові: ми – Українці!», організатором якого є комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

До участі у форумі долучилися вихованці екологічного гуртка «Юні друзі природи»  КЗ РБТШ  Глухівської районної ради Кравченко Марина та Соколова Анна та керівник гуртка Шеремет Світлана Анатоліївна, переможці районних  та обласних етапів конкурсів,  що проходили в межах обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!».

Учасників форуму привітала директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова.

 

Учасники форуму долучилися до квесту по м. Суми, інтерактивної гри «Марафон краєзнавчих ідей», творчої студії «Слобожанський оберіг», мітапу «Садиби Сумщини», інтерактивної платформи практичних дій «Зелені менеджери».

Для дітей було організовано екскурсійну програму.

З новими ідеями, сповнені впевненості в собі, учасники форуму донесуть враження від заходу до своїх друзів і батьків.

  Вшанування пам'яті жертв Голодомору в Перемозькому НВК.

ПОДОРОЖ ДО КІНОТЕАТРУ.

   Учні 7 - 9 класів Перемозького НВК відвідали кінотеатр "Вікторія" у місті Кролевець, де переглянули фільм "Позивний Зеніт. Обличчя передової" про захисників Донецького аеропорту.

   Діти під час перегляду співпереживали героям, аналізували їх вчинки, а після перегляду спілкувалися із захисниками України - Воїнами АТО.

   Отримали позитивні емоції, задоволені повернулися додому.

УЧАСТЬ У STEM-ПРОЕКТАХ.

 

   1 та 2 листопада в рамках проєкту «Всеукраїнські наукові мобільні студії» співробітники лабораторного комплексу «МАНЛаб» працювали з учнями й педагогами  на базі найдавнішого вчительського вишу України – Глухівського національного педагогічного університету імені О. П. Довженка. Учні Перемозького НВК, вихованці екологічного гуртка «Юні друзі природи» Гапич Марина , Кравченко Марина, Скопенко Андрій, Грищенко Юлія та керівник гуртка , вчитель біології, хімії , географії Шеремет Світлана Анатоліївна взяли участь у теоретичній та практичній частині заходу.

Для вчителів фахівці НЦ «МАНУ» підготували інтерактивну лекцію з демонстраціями. Йшлося про те, що таке STEM-підхід і як його ефективно застосовувати у викладанні предметів природничого циклу. Слухачі ознайомилися з матеріальною базою та напрямами роботи лабораторного комплексу, дізналися про численні заходи Національного центру.

Протягом практичних занять усі охочі долучилися до виконання STEM-проєктів, розроблених у «МАНЛаб». У блоці «Фізика» учасники досліджували падіння тіл із застосуванням цифрових вимірювальних комплексів, вивчали властивості електричних кіл, моделюючи різні схеми на набірній панелі, і вимірювали швидкість звуку нестандартним способом – за допомогою картонної труби, звукового редактора і гарнітури.

Біологічна частина практикуму складалася з трьох робіт: «Будова м’яза. Модель м’яза та виготовлення пневмом’яза», «Розподіл пігментів за Краусом. Омилення хлорофілу лугом», «Розподіл пігментів адсорбційним хроматографічним методом». Попри такі серйозні терміни, виконувати їх було просто і цікаво: співробітники лабораторії приділяють особливу увагу тому, щоб «приземлити» складні наукові методики під школу загальної середньої освіти, зробити їх доступними для дітей і вчителів.

А ще школярі та їхні наставники попрацювали з цифровими USB-мікроскопами, які дають змогу не лише побачити збільшене зображення предмета, а й виміряти його розміри та знімати фото і відео мікросвіту.

   В Перемозькому НВК завершився І етап Всеукраїнських шкільних олімпіад. Журі І етапу визначило переможців. Команда учнів школи готується до участі в ІІ етапі Всеукраїнських шкільних олімпіад.

 ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК.

  Кожного року у день Покрови Пресвятої Богородиці, який припадає на 14 жовтня, в Україні відзначається День Захисника України та Українського Козацтва.   

   Саме тому, з нагоди відзначення Дня Козацтва, 11 жовтня  у  Перемозькому НВК провели спортивні змагання між куренями 5-9 класів. Учні представляли свої курені назвою і речівкою. Згодом розпочались і самі спортивні змагання.     Окрім змагань, до оцінювання входили також пісня, знання про козаків та виконання «Гопака».  

  Дух змагання та дружби, бажання ставати кращими, сильнішими об'єднували учасників. У такі моменти усвідомлюєш, що патріотизм – це звичайний стан повсякденного життя, це шанобливе ставлення до звичаїв і традицій, це гаряче почуття свого людського й національного обов'язку.

   Свято пройшло цікаво і змістовно.

ТИЖДЕНЬ ПОЗАШКІЛЛЯ В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК

Жовтіє листя на тополі,
Ми вже чекаємо гостей.
Відкриті двері в творчій школі
Для обдарованих дітей.

   День партизанської  слави  України  щороку відзначається 22 вересня.     Цей день  відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога.

   До цієї пам'ятної дати волонтери Перемозького НВК упорядкували місця поховання командира Шалигінського партизанського  загону О. Я. Саганюка  та учасника партизанського руху, колишнього директора Перемозької школи Гусакова Ф. Т.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ У ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК.

  Щоб  навчити цінувати власне здоров’я,виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом, у школі щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень.  Не винятком став і цей рік. Олімпійський тиждень тривав з 9 по 13вересня.  

  Початок  тижня було відкрито на урочистій лінійці,  де дітей познайомили з планом.  Провели чимало цікавих заходів:лекція « Здорове життя – здорова нація», конкурс малюнків на спортивну тематику, веселі старти для учнів 6-х та 7-х класів, ознайомлення   з видатними спортсменами України, свято «Від Олімпії до наших днів», спортивні змагання «Найспритніші!», вікторина «Знавці олімпійського спорту»

   ТИЖДЕНЬ ПРАВА В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК.

   З 2 по 6 вересня в Перемозькому НВК пройшов тиждень права.

   Основною метою тижня було:

– активізація роботи щодо формування у дітей правової культури та ціннісного ставлення до себе й до інших;

– вироблення навичок відповідальної поведінки підростаючого покоління на основі сформованості превентивного світогляду, здатності супротиву до негативних впливів соціального середовища;

– здійснення інформаційно-просвітницької та профілактичної діяльності, спрямованої на попередження вчинення правопорушень неповнолітніми;

– виховання інтересу до активної суспільної діяльності в межах правового поля;

– розвиток громадянської свідомості школярів.

    Під час тижня права були проведені такі заходи:

  • Бесіда «Знай та поважай свої права»;

 

  • Зустріч за «круглим столом» учнів 9 класу зі студенткою магістратури Харківського Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Гавриленко Яною;

 

  • Перегляд  мультвікторини  «Твої права».

   Сьогодні вихованці табору "Smail" здійснили велопробіг до меморіалу Чернівському бою та на поле Пивоварова.

   Другий тиждень у таборі "Smile" та "Сонечко" почався дуже цікаво. Діти разом з вихователями відвідали рибцех "Есмань", та всім дружнім колективом приготували юшку на березі річки. Також вихованці таборів приймали участь у різноманітних веселих конкурсах.

   31 травня вихованці пришкільного профільного табору "Smile" відвідали Баницький НВК, де весело, цікаво, пізнавально пройшло свято присвячене Дню захисту дітей. Діти показали творчі здібності у запальному танку, у флеш-мобі, у веселій пісні, вірші; художні здібності відтворили у плакаті "Світ дитинства". 

   Проведений день запам"ятається надовго.

   А вихованці пришкільного табору "Сонечко" День захисту дітей провели з вихователями та працівниками Перемозького БК, які організували конкурси, змагання, танці, веселі ігри. Учні активно приймали участь у заході і були нагороджені солодощами.

    30. 05. пришкільний мовний табір "Сонечко" здійснив екскурсію на Заруцький вапняковий завод. 

   Діти познайомились з видобуванням крейди, побачили крейдяні кар"єри та види транспорту для копання та перевезення. Учні побували в цехах, де мелять, сушать та пакують крейду. Усі були задоволені.

   Перший день для дітей профільного табору "Smile" пройшов весело та цікаво. Діти відвідали м. Глухів та подивилися захоплюючий фільм "Книга джунглів". Молодші школярі здійснили прогулянку до р.Есмань.

   Другий день пройшов не менш цікаво. Відбулася урочиста лінійка, присвячена відкриттю табору. Учні співали, танцювали, а також приймали участь у веселих конкурсах.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК.

 16  травня 2019 року учні та вчителі Перемозького НВК відзначили День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.

   Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією, вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, із роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

   У Перемозькому НВК під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті  та примирення, Дню Перемоги над нацизмом в Європі:

- у рамках акції «Маки пам’яті» учні школи  виготовили стилізовані маки та поширили їх серед своїх однолітків та односельців для носіння в знак вшанування пам’яті про загиблих у війнах під час проведення заходів до Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні;

- тематичні виховні години та лінійка: «Ніхто не забутий, ніщо не забуто, «Минулого вогонь не згасне »,

- приймали участь у мітингу- реквіємі в центрі села;

- виставки літератури, фотоматеріалів, присвячених Дню пам’яті та примирення і 74-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні;

- у рамках акції «Трудовий десант» учні  упорядкували  могили командира Шалигінського партизанського загону Саганюка О.Я. та ветерана  війни, колишнього партизана  Гусакова Ф.Т. на кладовищі,  прибирали територію біля меморіального знаку в центрі села.

   Команда Перемозького НВК взяла участь у районних змаганнях з легкоатлетичного чотириборства та легкої атлетики.

   Учасники  продемонстрували стрибки у довжину з розбігу, метання мячика на дальність, біг 60, 100, 500 метрів.

  ПАМЯТЬ ПРО ВЕЛИКУ ТРАГЕДІЮ 

Чорнобиль… Минуло 33 роки. Тепер це слово знає весь світ. Чорнобиль – це  мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.

   По всій Україні та за її межами 26 квітня вшановують пам'ять ліквідаторів та учасників трагедії на Чорнобильській АЕС. В Перемозькому НВК також пройшли заходи пам'яті Чорнобильської трагедії. На уроці-реквіємі «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам'ять» діти мали змогу ознайомитися з подіями 1986 року.

   Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих, чиє життя обірвав смертоносний атом, безневинна смерть яких назавжди залишиться незагоєною раною нації.

БУЛІНГ: ЗА ДІТЕЙ ВІДПОВІДАЮТЬ БАТЬКИ

Традиційно причиною батьківських нарікань і не зовсім приємних виховних моментів для того, хто не вивчив урок і отримав низьку оцінку, є двійки-трійки у щоденнику. Причин для виховних моментів побільшало відтоді, як на законодавчому рівні у нашій країні введено відповідальність за булінг. І діти, і батьки повинні знати: булінг – не просто зло, яке зачіпає підліткове середовище, а ще й в окремих ситуаціях привід сплатити немалий штраф. І платити його будуть батьки того, хто дозволяє собі принижувати однокласника чи товариша по школі.

Реалізуючи Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», Міністерство юстиції розпочало інформаційну кампанію #СтопБулінг,  орієнтовану на дітей та їх батьків. Питання стало наскільки актуальним, що поняття «булінг»  визначили на законодавчому рівні та прописали у Законі України «Про освіту» та в Кодексі України про адміністративні правопорушення. Визначення зафіксовано так: «булінг (цькування) – діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого».

У Кодекс додано статтю 1734 про відповідальність за вчинення булінгу, яка називається «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу». В ній зазначено, що булерів (так назвали тих, хто здійснює булінг) або їх батьків варто штрафувати або виправляти громадськими роботи.

За булінг, вчинений дітьми до 16-ти років, відповідають батьки або опікуни. За перший випадок булінгу – від 850 до 1700 гривень штрафу або громадські роботи на термін від 20 до 40 годин. За повторне цькування або булінг, вчинене групою осіб від 1700 до 3400 гривень штрафу або громадські роботи терміном від 40 до 60 годин.

Справді ж, потрібно задуматися, перш ніж цькувати невисокого хлопчика чи знущатися із дівчинки з рудими кісками? «Не руйнуй невідомий світ, бо для когось і твій знайомий – невідомий»,- зазначила у своєму творі Мікус Марія, юна журналістка з Хмельниччини, одна з переможниць конкурсу Юстиції Сумщини #БулитиНеКруто.

До речі, в Україні вже є судові рішення щодо булінгу. Перше прийняте у лютому цього року на Київщині, за цькування батьків винної особи зобов’язали сплатити штраф.

   ЖИТТЄВО  НЕОБХІДНО З РОЗУМІННЯМ ВАЖЛИВОСТІ СТАВИТИСЬ ДО ЗБЕРЕЖЕННЯ ВЛАСНОГО  ЖИТТЯ І ЗДОРОВ Я .

   З метою засвоєння  знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, особливо тих, вірогідність виникнення яких достатньо висока на тій чи іншій території, та в які можуть потрапити саме діти, є потреба у проведення в школі заходів. Одним з таких профілактичних заходів є «Тиждень знань безпеки життєдіяльності».

   У Перемозькому НВК з 15.04.2019 по 19.94.2019 пройшов тиждень знань безпеки. У  рамках тижня  пройшли різноманітніші заходи, основною метою яких є формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти.

  18 квітня 2019 року у ДНЗ «Глухівське вище професійне училище» відбувся День відкритих дверей для учнів шкіл району. Проявити спритність та кмітливість, спробувати себе в ролі майстра, а також дізнатися багато нового про робітничі професії змогли і учні Перемозького НВК, взявши участь у квесті «Світ професій». Учні нашої школи зайняли ІІІ місце і були нагороджені солодким призом від майстрів-кондитерів.

ГЕРОЇ СУЧАСНОСТІ СЕРЕД НАС

   28 березня 2019 року відбулася обласна краєзнавча конференція «Герої сучасності – серед нас». На конференцію приїхали учні з усієї області, щоб поділитися зібраним матеріалом про «людину-героя», що живе поряд і своїм прикладом доводить існування патріотизму і відданості українського народу.

Глухівський район гідно представляла Соколова Анна - юний науковець, вихованець гуртка «Пам'ять» (керівник Гавриленко Я.М.) КЗ РБТШ, учениця 8 класу Перемозького НВК. У своєму виступі «Не заради слави, а заради життя» Анна  розповіла про учасника АТО, керівника військово-патріотичної організації «Джура» Юрія Леонідовича Негребу.Протягом трьох годин тривала робота по трьом секціям, де діти демонстрували ролики з життя героя, демонстрували презентації з правдивими, дещо «жахливими» світлинами. Кожен виступ викликав хвилювання, тривогу та, навіть, сльози.

   І допоки є такі люди, як Юрій Леонідович Негреба, ми впевнено заявляємо, що саме  вони герої-волонтери, є прикладом  наслідування для нас, як представників молодого покоління України.

СВЯТО 8 БЕРЕЗНЯ В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК

Щороку , коли сонце виходить на весняну орбіту, від подиху теплих вітрів зацвітають проліски, учні Перемозького НВК відзначають  свято весни, надії і любові.

  В цей день ми вітаємо жінку, від якої пішло все прекрасне не землі. Тож недаремно саме вона увібрала в себе одне з найкращих, найсвітліших свят всіх жінок – 8 Березня. Тому і наше свято ми присвятили  жіночності, присвятили  найдорожчим людям на землі – мамам, вчителям і всім жінкам.

ЗАХОДИ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК.

  21 лютого   Україна відзначає Міжнародний день рідної мови. Цього дня кожен громадянин, вшановуючи рідну мову, ще більше відчуває свою приналежність  до рідного народу.

           Стало доброю традицією і в  Перемозькому НВК  вшановувати  невмирущу мовну скарбницю. Діти із задоволення взяли участь у конкурсі «Казкарі», «Грамотій»,  випустили  стіннівки, декламували вірші. Свято  продовжилося лінгвістичною вікториною та заходом  « Її величність  - Мова». Проведення таких заходів носить виховний та  пізнавальний  характер, дає можливість зрозуміти , що мова -  це скарб, який треба  знати , берегти, збагачувати.

   ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК.

   Метою заходу було не тільки бажання нагадати учням про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.

АФГАНІСТАН БОЛИТЬ В МОЇЙ ДУШІ

15 лютого в Перемозькому НВК відбувся виховний захід "Афганістан болить в моїй душі" присвячений тридцяті й річниці  з часу виведення радянських військ з Афганістану. Учні школи вшанували загиблих в Афганістані  ураїнців. Діти згадали та винесли подяку односельцям, які приймали участь в тій війні. Вчитель історії Гавриленко Я.М. розповів про події тих днів. Завершився захід переглядом  відеофільму .

  День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

    З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів:

-виховні години: «Україна – єдина Соборна держава;

-конкурс малюнків «Соборна Україна–  це значить, що наша Держава – єдина!»;

-лінійка пам'яті «Україна – єдина соборна держава».

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

27 грудня у Перемозькому НВК відбувся  День цивільного захисту.  Мета заходу - навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.

 На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».

  Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми, виставку плакатів,  малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри. 

  Медичні працівники Перемозького ФАПу продемонстрували надання першої медичної допомоги для дітей.

 Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

  День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

   СВЯТО МИКОЛАЯ В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК. 

   Весело й цікаво пройшло свято Миколая в нашій школі. Цікаві конкурси, загадки та вікторини запропонували учням учасники самодіяльного колективу районного будинку культури "Пілігрим".

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК.

  Всеукраїнський тиждень права розпочався відкриттям загальношкільної лінійки, на якій вчитель історії, Гавриленко Я. М. коротко розповів про історію започаткування та проведення Всеукраїнського тижня права. Тиждень  права сьогодні вже має статус державного, носить характер національної правової традиції та включає в себе цілу низку заходів, акцій, конкурсів.

Так, в рамках проведення тижня  були проведені заходи,  спрямовані на забезпечення захисту прав дитини  дотримання національних  та загальнолюдських принципів, традицій.

Протягом тижня по класах були проведені години спілкування на правову тематику, виставка літератури на тему «Твої права – твій захист», Всеукраїнський урок «Права людини». Багато важливої інформації учні отримали від сільського голови Гапича В. М. під час екскурсії до Перемозької сільської ради.

Робота по формуванню правових відносин продовжується і далі. Вона сприяє розширенню правових знань учнів, формує вміння співвідносити в життя норми моралі та прав, застосовувати правові знання в повсякденному житті.

День Збройних Сил України в Перемозькому НВК

   З нагоди Дня Збройних Сил України, з метою виховання в учнів почуття патріотизму в Перемозькому НВК відбулися патріотичні заходи.

  Класними керівниками було проведено виховні години «Український воїн – приклад для наслідування»,

  Вчителем історії Гавриленко Я.М. проведено тематичну лінійку «Яка армія потрібна моїй країні», підготовлено тематичну виставку  «Історія української армії» , експозиції творів художньої літератури, присвячених боротьбі українського народу за волю та гідність.

  Учні  Перемозького  НВК, долучившись до Всеукраїнської акції «Малюнок солдату», продовжують підтримувати українських воїнів, які перебувають у зоні антитерористичної операції на Сході країни,  намагаються  піднести бойовий  і патріотичний  дух наших українських військових. Діти намалювали та передали до зони бойових дій свої малюнки. Кожний вкладав у малюнок свою любов, своє розуміння подій, ретельно підбираючи зміст малюнка і фарби. Найчастіше школярі малювали мирне життя: веселку, птахів, зелену траву та щасливі родини. Майже кожен написав кілька теплих слів для тих, хто нині захищає цілісність нашої держави на сході України.

   Учні впевнені, що їхні послання   діють краще за будь-які ліки. Адже ці побажання завжди йдуть від серця, а тому несуть тільки позитивну енергію. Ніщо так не зворушує дорослих, як дитяча творчість, як дитячий малюнок – яскраве світле сонечко, мир на рідній землі.

   Адже і в військових є повір’я: якщо покласти у каску дитячий малюнок – тебе оминатимуть ворожі кулі.

ВШАНУВАННЯ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК

ВШАНУВАННЯ ДНЯ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК.

   ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ "СТЕЖКАМИ ГЛУХІВЩИНИ".

   

   ДЕНЬ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК. 

   2 листопада в Перемозькому НВК відбувся захист творчих робіт вихованців краєзнавчого гуртка "Краяни" (кер. Гавриленко Я. М.) та екологічного гуртка "Юні друзі природи" (кер. Шеремет С. А.). Вихованці презентували свої дослідження: Соколова Анна "Глухівський Петропавлівський монастир - перлина Сіверського краю", Кравченко Марина "Омела - фітошкідник нашого краю". Віртуальну екскурсію за результатами подорожей, походів представлено у вигляді фотоколажу.

   КЛАС ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

  В Перемозькому НВК приміщення першого  класу  оформлено   за новим  освітнім стандартом  «Нової української школи» . Учні 1 класу  мають можливість  проявити  свої  здібності  у восьми навчальних  осередках:
 – навчально-пізнавальна діяльність ;
 – змінні тематичні осередки ;
 – осередок гри ;
 – художньо-творча діяльність ;

 – куточок живої природи для проведення дослідів ;

 –  відпочинок ;

– дитяча класна бібліотечка;
 – осередок вчителя .

     ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК.

    На свято Покрови Пречистої Богородиці наша країна відзначала День українського козацтва   та  День  захисника України.

   Адже не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, бо вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення  важливе. Важко переоцінити і те, що зараз відбувається в Україні, а саме, подвиги наших українських солдат, воїнів, чоловіків, які на даний момент захищають суверенність та незалежність Батьківщини.  

  У нашій школі теж було відзначено День українського козацтва.

  Учні школи разом з учителем історії упорядковували    пам‘ятники та поклали квіти до місць поховання загиблих захисників України, борців за здобуття та відстоювання її державності та територіальної цілісності

  Були проведені козацькі розваги «Юні козачата» серед учнів 1-4 класів, виставка тематичних малюнків «Слава козацькому роду», тематична лінійка «Пам’ятаємо героїв». 

   Вчителі фізкультури  провели для учнів 5-9 класів козацькі ігри та змагання    «Ми - нащадки козацького роду», що включали в себе  безліч цікавих конкурсів. Школярі змагалися, показували свої спортивні здібності та готувалися бути гідними захисниками Батьківщини.

   Цьогорічних першокласників Перемозького навчально – виховного комплексу в перший день навчання  третього вересня чекав відремонтований в сучасному стилі клас, обладнаний технічними засобами навчання. На них та їхніх батьків чекає насправді багато новинок, які ще не використовували в минулих роках під час занять у школах.  

В Перемозькому НВК відзначили День Миру та День партизанської слави.

  АВТОПРОБІГ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ ЧЕРНІВСЬКОГО БОЮ.

   18 вересня учні Перемозького НВК взяли участь у автопробізі присвяченому пам’яті Героїв Чернівського бою та вшануванні жертв фашизму на території нашого району.

   ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК.

       З 4 по 7 вересня у школі  було проведено  «Олімпійський тиждень», присвячений  Дню фізичної культури  та спорту   і  відкриттю  шкільної спартакіади.  

       Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи. Школярі  взяли участь у конкурсі малюнків «Мій улюблений вид спорту».  В рамках Олімпійського тижня в нашій школі вчителями  фізичної культури були проведені Олімпійські  уроки  на тему « « Від Олімпії до наших днів»,   «Досягнення українських спортсменів».    Протягом тижня  були проведені веселі старти для учнів 5-6 класів,  спортивні змагання «Найспритніший» для учнів 7-9 класів.

         Олімпійський тиждень  був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.  Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.

БУДНІ ПРОФІЛЬНОГО ТАБОРУ "ПРОЛІІСОК" НА БАЗІ ПЕРЕМОЗЬКОГО НВК. 

  Під час роботи профільного табору учні Перемозького НВК здійснили велопробіг місцями бойової слави. 

   7 червня відвідали Будищанський будинок -інтернат - памятку архітектури місцевого значення.

   ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК

Дитинство – неповторна, яскрава, мрійлива пора. Першого червня разом з усією країною  вихованці табору «Сонечко» при Перемозькому НВК святкували День захисту дітей. Приймали участь у конкурсній програмі «Різнокольорова гра» та побували на «Ромашковій дискотеці».

  Продовженням свята був конкурс малюнків на асфальті «Ми діти України». Автори кращих малюнків отримали солодощі. В загонах були проведені цікаві рухливі ігри та вікторини. Після смачного обіду діти приймали участь у квесті «Знайди скарб». Кожна дитина цього дня  знайшла скарб  для себе: пакунок солодощів та розуміння того, що головне – це  дружба, командний дух та взаємодопомога.

      Село Перемога – чудовий край з чарівною, неповторною природою, багатою історичною спадщиною і культурою. Діти села талановиті, неповторні. Кожен бажає проявити, показати свої таланти. Тому 30 травня  у пришкільному таборі «Сонечко» при Перемозькому НВК відбулася конкурсно-розважальна програма    під девізом  «Кожна дитина  талановита».  Загони приймали участь у творчому конкурсі «Ромашки». З великим ентузіазмом    виготовили плакат «Долоньки єднання».

     Потім всі разом були на  екскурсії  до деревопереробного цеху. Дітям було дуже цікаво побачити як перероблюють деревину , виготовляють меблі та будинки. Після екскурсії діти виготовляли сувеніри своїми руками з різних матеріалів. Наприкінці заходу вихованці зробили висновок: щоб чогось досягти у житті , потрібно вміти вчитися, працювати над собою, розвивати свої здібності.

Канікули, канікули – радіє дітвора.

До нас прийшли канікули!

Канікули, ура!

   Непомітно пролетів ще один навчальний рік. Але в Перемозькому НВК тиша не запанувала. З 29.05.2018 року почали працювати на базі школи Пришкільний табір «Сонечко» та профільний табір «Пролісок».  Господарями таборів стали 46 хлопчиків та дівчаток, які виявили бажання оздоровитися в таборах. Яскраве сонечко, прозоре небо були помічниками вихователів у перший день роботи табору – День відкриття. Цей день був наповнений  веселощами, сміхом, конкурсами, змаганнями. Свято відкриття таборів розпочалося з урочистої лінійки. Потім було проведено виховний захід « Табір – територія радості» . Також діти провели флешмоб та брали участь у конкурсі плакатів. Після смачного обіду та  відпочинку діти залюбки брали участь у спортивному заході «Козацькі розваги». Вихованці отримали позитивні емоції, задоволення від весело проведеного часу.

  ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК.

 Традиційно в кінці навчального року в Перемозькому НВК відбувся футбольний турнір між класами школи. Переможцями стали учні 9 класу, ІІ місце вибороли учні 6 класу, ІІІ місце зайняла збірна команда 7 і 8 класів.

   По закінченню турніру всі учасники отримали солодкі призи, які надав приватний підприємець Шулік Юрій Миколайович.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК.

   Щорічно в Перемозькому НВК проходить День вишиванки у кращих українських традиціях.

   Вишиванка – не просто одяг – це оберіг, що об’єднує тих, хто серцем і душею вболіває за свою Батьківщину, пишається та поважає багаті традиції українського народу, прославляє безцінні культурні надбання на теренах нашої країни та далеко за її межами. Вишиванка – це оберіг, що об’єднує патріотів.

   9 травня учні та вчителі Перемозького НВК взяли участь у мітингу-реквіємі, який був присвячений вшануванню пам'яті з нагоди 73-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні.

   В цей день також відбулося урочисте відкриття пам'ятної дошки колишньому директору школи заслуженому вчителю УРСР Герою Радянського Союзу Степану Петровичу Бідненку, яку було прикріплено на фасаді школи.

"ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ"

11 квітня 2018 року команда Перемозького НВК взяла участь у змаганнях Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва "Олімпійське лелеченя".

   ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ПРОЕКТ "Я МАЮ ПРАВО"

Відповідно розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації «Про затвердження районного плану заходів щодо реалізації на території Глухівського району просвітницького проекту «Я маю право!» у 2018 році», з метою формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя в Перемозькому НВК розроблено буклет на тему «Права дитини».

ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ.

15 Березня 2018 року на базі Баницького НВК відбулись змагання з волейболу серед шкіл І - ІІ ступенів. Учні Перемозького НВК посіли ІІІ місце.

СВЯТО ЖІНОК ТА БЛАГОДІЙНА ШКІЛЬНА ЯРМАРКА В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК.

  Нарешті настав цей березневий день, коли чоловіча половина школи може привітати всіх дівчаток і жінок, осипати їх кольорами почуттів і радості. У цей день жінка - це перш за все чуйність, вона заполоняє повітря своєю шикарністю та витонченістю. Недарма жіночий день святкують саме на початку весни, адже жінка і є тим початком як життя, так і гармонійності, вишуканості.

    Нашу школу цей день також не оминув стороною. У переддень свята, 7 березня, учнівське самоврядування школи організували святковий концерт. Всі діти щиро вітали своїх вчителів, а хлопчики своїх однокласниць. У святі брали участь учні як старших, так і молодших класів. Вони порадували своїм співом, зворушливими віршами. Вчителів зачарувала мрійлива атмосфера, яку створили ведучі: Аня Соколова та Олександр Приходько.

Продовженням свята стала благодійна шкільна ярмарка.

    Весела метушня, завзяті продавці, що навперебій розхвалювали свій товар, розгублені покупці, в яких очі розбігалися від розмаїття солодощів – все, як на справжньому ярмарку. Товару було стільки, що під кінець торгу продавці були змушені знижувати ціни і знову без спочину запрошували до своїх «прилавків». Всі гості та учасники розійшлися, несучи в руках чималі пакунки з купленими ласощами.

   Вторговані кошти буде витрачено на проведення ремонту в приміщенні початкової школи, на закупівлю спортивного обладнання та для участі в акціях «На крилах мрії»  і «Допоможи солдату».

         Дякуємо всім учасникам ярмарку за допомогу тим, хто її потребує. Нехай завжди ваше серце буде добрим, душа – багатою на милосердя і співчуття, а руки – щедрими.

   У Перемозькому НВК з 26 лютого по 3 березня проходив тиждень математики.

Математика, що є найдавнішою з усіх наук, разом з тим залишається завжди молодою наукою, яка бурхливо розвивається, яка весь час розширює галузі свого застосування.

Учні нашої школи,взявши активну участь у тижні математики,   переконалися в її несподіваності, красі, чарівності.

Їх увагу заполонили вікторини, конкурси,  ребуси,анаграми. Учні ознайомились із висловами видатних вчених про математику. Було проведено конкурс стінгазет на математичну тематику та колаж «Математика – це…»

   ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ.

   В рамках вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в Перемозькому НВК відбулася лінійка-реквієм та переглянуто документальний фільм «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила.»

   ТИЖДЕНЬ МИСТЕЦТВ У ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК.

   У нашому навчальному закладі відбувся тиждень мистецтв. Розпочався він виставкою дитячих малюнків на тему «Моя країна – Україна», «У гостях у казки». Наступного дня учні з захопленням переглянули презентацію  «Культура рідного краю», з якої дізналися про архітектуру,художників,письменників та музикантів Глухівського району. Учні протягом тижня розгадували ребуси, загадки, анаграми з образотворчого та музичного мистецтв. Закінчився тиждень музичним КВК, в якому прийняли участь учні 5-9 класів.

   ГЕРОЇ КРУТ - НАЩАДКАМ ВЗІРЕЦЬ.

   У Перемозькому НВК  пройшов Урок пам’яті «Герої Крут – нащадкам взірець» у якому взяли участь учні та вчителі навчального закладу.

   Під час уроку йшлося про подвиг студентів та молоді під Крутами у січні 1918 року.

   Проведення подібних заходів сприяє вихованню національно-патріотичної свідомості учнів, глибокої поваги та любові до Батьківщини, дає можливість поглибити знання про історичні події під Крутами та відчути їх значення у сьогоденні.

ВШАНУВАННЯ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ.

   В нашій школі шанобливо ставляться до історичного минулого Батьківщини. І цього дня було проведено урочисту лінійку, на якій учні ознайомилися з шляхом творення української державності. До Дня Соборності було проведено також у школі конкурс малюнків на тему "Моя країна - Україна".

НОВОРІЧНЕ СВЯТО В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК.

   Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду багатообіцяючі канікули. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались! Напередодні канікул у школі відбулося Новорічне свято для учнів 1 -9 класів за участю аматорського молодіжного театру "Пілігрим" з міста Глухова. Діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго! З Ноим роком!

  Холодноярська республіка (1919 - 1922) - самопроголошене державне утворення на землях УНР у Чигиринському повіті Київської губернії (нині Черкаська область) в районі лісового урочища Холодний Яр, зі столицею в селі Мельники.

   Юрій Горліс-Горський - український військовий і громадський діяч, старшина Армії УНР, письменник, учасник Холодноярівського руху. 

   У Перемозькому НВК до вшанування подій української революції 1917 - 1921 років було переглянуто презентацію на тему "Холодний Яр" та обговорено книгу Юрія Горліс-Горського "Холодний Яр".

   

ДЕНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ - 

міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році.

ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

   НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

   Раді повідомити, що троє  наших учнів зайняли призові місця в ІІ  етапі  Всеукраїнських  предметних олімпіад  та  VІІІ      Міжнародного             мовно - літературного конкурсу учнівської та     студентської       молоді    імені  Тараса Шевченка.

    ІІІ місце – Кравченко Марина, 7 клас з української мови;

    ІІІ місце – Корсаков Михайло, 8 клас з історії;

    ІІІ місце – Гапич Марина, 5 клас у мовно – літературному конкурсі ім. Т.Шевченко;

   Вітаємо учнів  з перемогою,  бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук! Висловлюємо щиру вдячність учителю української мови Артюшенко Тетяні Олександрівні та вчителю історії Гавриленку Якову Миколайовичу. Зичимо, щоб супутниками усіх починань були успіх та удача!

ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

   З 13.11.2017р. по 17.11.2017р. в Перемозькому НВК пройшов тиждень, присвячений дню Толерантності. Основною метою тижня було формування в учнів навичок ефективного спілкування, розвиток симпатії, розуміння проблем оточуючих людей. Протягом усього тижня учні дізналися, хто така толерантна людина, вчилися й самі бути толерантними. Були проведені такі заходи: акція «Подаруй промінчик доброти»; заняття «На доброму серці тримається світ»; виставка дитячих малюнків «Світ в якому я хочу жити».

ОСІННІЙ БАЛ В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК.

   22 жовтня у Перемозькому НВК відбувся вечір «Осінній бал». Організаторами вечора були учні 9 класу. Справжніми господарями свята стали  його ведучі – Демченко Катерина та Приходько Олександр.

Від кожного класу був представлений номер художньої самодіяльності.

   Також проводилися   конкурси з глядачами, було дуже цікаво й весело. Усіх учасників конкурсів нагороджено смаколиками.

   На наш вечір завітали випускники школи та гості. «Осінній бал» пройшов у чарівній атмосфері.

СВЯТО ОСЕНІ В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК

     У початковій школі Перемозького НВК відбулося «Свято осені». На концертній програмі діти розповідали вірші, співали пісні, із задоволення приймали участь у конкурсі загадок та «Найкраща господиня». Також до свята учні підготували виставку поробок «Фантазії осені». Чудернацькі витвори з овочів та фруктів зацікавили гостей заходу. Це композиції: «Родичі гарбузові», «Ведмідь з бочкою меду», «Троянди з осіннього листя», «У гостях у лісовичка» та інші.

Завдяки проведеному заходу діти не тільки отримали позитивні емоції, а й застосували свою творчу уяву, фантазію, проявили вокальні здібності, вміння декламувати, показали кмітливість та винахідливість.

А саме це і є метою формування творчої особистості молодшого школяра.

ДО  ДНЯ  ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ

З кожним днем зростає інтерес багатьох людей до історії українського народу. Знання свого родоводу, історичних та культурних надбань предків необхідні не лише для піднесення національної гідності, а й для використання кращих традицій у сучасному нашому житті.
  Ми можемо пишатися тим, що Україна ніколи не поневолювала інші народи, а вміло захищала себе від ворогів. Був час, коли всю нашу землю загарбали й поділили між собою сусідні держави. Нестерпно було жити українському народу в неволі. І почав він утікати в пониззя Дніпра, за пороги, де були дикі степи. Втікачі називали себе козаками, тобто вільними людьми. На островах, що лежали посеред бистрої Дніпрової води, вони заснували Запорозьку Січ.
  Сьогодні великої ваги набуває відродження українського козацтва, бо це і відродження України. Указом Президента України 14 жовтня оголошено Днем українського козацтва. Таким чином, Покрова святкуватиметься в нас не тільки як народно- релігійне , а й національне свято. На Запоріжжі була церква святої Покрови, і запорозькі козаки вважали святу Покрову своєю покровителькою.
  Як відомо, людина нерозривно пов’язана з минулим свого народу, його історією, і сьогодні ми перегорнули  одну із сторінок нашого славного минулого, провели  один день на Запорізькій Січі й ближче познайомилися  із життям та побутом українських козаків.
 

ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ В ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК.

   З нападом фашистської Німеччини та її союзників на Радянський Союз 22 червня 1941 року починаються тяжкі дні для населення нашого краю. Але не скорився народ Глухівщини в цей тяжкий час.

   Великий вклад в перемогу над Німеччиною вніс підпільно-партизанський рух. Одним із перших партизанських загонів в нашому краї був заснований 27 серпня 1941 року Шалигінський загін під командуванням Опанаса Яковича Саганюка. 

   До Дня партизанської слави учні Перемозького НВК під керівництвом учителя історії Гавриленка Я. М. здійснили велопробіг до місця заснування Шалигінського партизанського загону, прибрали могилу колишнього командира Шалигінського партизанського загону

Саганюка О. Я.

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ У РОКИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

   Вічно житиме у пам’яті народний подвиг старшого покоління у грізні роки Другої світової війни. Мужньо боролися з ненависним ворогом бійці Червоної Армії, партизани, підпільники, місцеве населення. Про це немало написано в книгах, газетах, про це розповідають музейні матеріали. Відкриваються нові й нові факти героїчної боротьби нашого народу за рідну землю, за її свободу і незалежність. Серед таких славних і трагічних сторінок – бій під селом Чернєве у вересні 1941 року.

   Для вшанування пам’яті загиблих воїнів у роки Другої світової війни учні нашої школи взяли участь у автопробізі присвяченому Чернівському бою.

УЧЕНИЦЯ ПЕРЕМОЗЬКОГО НВК КРАВЧЕНКО МАРИНА -  ДИПЛОМАНТ  ФІНАЛУ  НАЦІОНАЛЬНОГО ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОГО  ЦЕНТРУ  УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ   .

  16 – 18 травня 2017 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді  Міністерства освіти і науки України спільно з Державною службою інтелектуальної власності України, державним підприємством «Український інститут інтелектуальної власності», філією «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг», за підтримки Національної академії наук України  Всеукраїнський проводив конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму серед учнів 12-15 років,

   Мета заходів – підтримка творчої діяльності учнів середнього і молодшого шкільного віку в галузях природознавства, винахідництва та раціоналізаторства.

   Право участі у фінальних очних етапах конкурсів отримали учні загальноосвітніх шкіл, вихованці позашкільних навчальних закладів, які пройшли заочний відбірковий етап.  Серед учасників фінального етапу була учениця 6 класу Перемозького НВК , вихованка екологічного гуртка «Юні друзі природи» Кравченко Марина Сергіївна з роботою «Екологічний моніторинг поширення Омели білої в урбанізованих ландшафтах» і захищала її в категорії «Екологічно безпечні технології та прикладна екологія», керівник Шеремет С.А.

    На урочистому закритті заходів був присутній Глухівський Лев Йосипович – головний спеціаліст Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності», доктор технічних наук, професор, а також члени журі усіх секцій. Вони вручили кращим учасникам змагання нагородні листи та призи від Державної служби інтелектуальної власності України, державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності», Президії НАН України і Національного еколого-натуралістичного центру.

Кравченко Марина нагороджена  Дипломом  фіналіста Національного еколого-натуралістичного  центру  учнівської молоді   .

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЗАГІН ПЕРЕМОЗЬКОГО НВК

     У Перемозькому НВК діє волонтерський загін під назвою «Пам’ять».
Мета роботи загону: «Ділитися любов’ю і теплом з кожним, виховувати повагу, співчутливе та толерантне ставлення до людей певних категорій та похилого віку». Важливою ланкою учнівської волонтерської роботи є допомога одиноким людям похилого віку. Ці люди як ніхто потребують уваги, турботи. Члени загону відвідують їх, виконують посильну роботу по господарству, є цікавими співрозмовниками для пристарілих людей. Не забувають і про вчителів-пенсіонерів, вітають їх зі святами, запрошують на виховні заходи, мітинги, свята з нагоди різних урочистостей.        Девізом нашого загону є - «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». Учні, які входять до нашого загону пам’ятають наш девіз і на ділі підтверджують це, адже волонтерський загін веде активну пошуково-дослідницьку роботу, щоб реально знати скільки жителів нашого села брали участь у Другій світовій війні, за яких причин загинули, де поховані, якими нагородами були нагороджені.
  Та найбільше волонтерів цікавить той факт, скільки ветеранів дожили до наших днів. На сьогоднішній день в селі Перемога проживають два ветерани. Серед них Боровик Степан Тихонович та Мороз Андрій Петрович.
  Метою нашої роботи є: дослідження бойового, фронтового шляху учасників бойових дій та військових формувань. Волонтери вивчають їх вклад у перемогу над фашистськими загарбниками. Робота волонтерського загону зорієнтована на пошук матеріалів та їх систематизацію про загибель  наших односельців у війні.

  Члени загону «Пам’ять» доглядають за пам’ятним знаком на місці загибелі полкового комісара М.Г.Пивоварова та меморіальним комплексом Героям Чернівського бою.

   Члени волонтерського загону вивчають історію рідного краю, подорожуючи його пам’ятними місцями де обов’язково відвідують місця Бойової Слави, що виховує у них почуття патріотизму і любові до рідного краю.

СВЯТО ВИШИВАНКИ В ПЕРЕМОЗЬКОМУ  НВК

    18  травня в Перемозькому НВК  відбулася святкова лінійка «Свята сорочка вишивана як символ віри і надій». Шкільна зала грала барвами квітів на дитячих вишиванках.  Настрій піднесений, бо сорочка, що матуся вишивала, серце гріє , душу веселить . В піснях про вишиванку, що виконували учні лунала вічна мелодія  барв і кольорів. У віршах діти розповіли про те, що вишиванка – національна гордість України, символ здоров’я та краси, оберіг щасливої долі та родової пам’яті. Проведення свята вишиванки в школі показало, що учні разом із вчителями відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.

ДЕНЬ ЗУСТРІЧІ ПТАХІВ У ПЕРЕМОЗЬКОМУ НВК

Весняне сонечко зігріває землю. А в небі кричать зграї птахів, які повертаються з далеких країн. Радісним пташиним гомоном наповнюються лісові гаї, поля та луки. Птахи  в'ють нові гніздечка або лагодять старі за допомогою гілочок. А ті, у кого ще немає пари, шукають собі нареченого або наречену . Ми з друзями вирішили допомогти пташкам знайти нове житло.

  У мене тато столяр і він навчив мене виготовляти годівнички, шпаківні, гніздівлі.  Разом із ним ми  виготовили  два пташині будиночки: шпаківню та гніздівлю для сичів, бо їх чимало біля нашої школи.

   10 березня  у школі відбулося свято «Зустрічі птахів», на якому учні розповідали вірші та співали пісні про пернатих друзів.  Потім  ми з однокласниками вирушили до парку, де і повісили на струнких берізках новенькі будиночки для птахів.

  Сподіваюся , що вдячні птахи поселяться в цих будиночках і будуть звеселяти нас своїм співом та берегтимуть наші дерева.

 

                                                           Кіра Шулік, учениця Перемозького НВК

 

Шануй, примножуй скарб неоціненний,

Який вручила нам свята земля.

Насаджуй сад і прочищай джерельце.

І скривдити не дай маленьке пташеня.

«ЖИВИ, КОБЗАРЕ, В ПАМ’ЯТІ ЛЮДСЬКІЙ!».

    З метою популяризації мистецької спадщини Тараса Шевченка, сатирика і гумориста Остапа Вишні, виявлення обдарованих, талановитих дітей, розвитку художнього смаку особистості, пізнання та осмислення краси милозвучності художнього слова, удосконалення мистецтва живого мовлення як джерела збагачення національної культури, 1 лютого 2017 року на базі центральної районної бібліотеки районним будинком творчості школярів був проведений конкурс юних читців «Живе слово». 
  Учениця 9 класу Перемозького НВК Сімакова Анна  виступала у номінації «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!». Емоційно, виразна та натхненно Аня прочитала власний вірш  «Шевченко живий!» . Акомпанував їй грою на гітарі учень 9 класу Захарченко Андрій. За підсумками журі конкурсу вона  здобула ІІ місце.

  Сімакова Анна приймала участь в обласному етапі конкурсу юних читців «Живе слово», який відбувся в  м. Суми 18 лютого, де посіла почесне ІІІ місце. Вітаємо Анну з перемогою та бажаємо натхнення на поетичній ниві.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

 

   Кожного ранку ми прокидаємось з надією, що сьогодні все буде добре. Але, на жаль, із засобів масової інформації ми чуємо про нові постріли градів, знову втрачаємо молоді життя. Та все ж живемо із вірою в те, що відстоїмо незалежність і цілісність нашої держави.
   Свідком подій, які відбуваються на сході України, в зоні АТО, став наш односелець, житель с. Перемога Кузнєцов В’ячеслав Олександрович. Саме  його учні школи запросили на виховний захід «Герої не вмирають». Воїн розповів школярам про нелегкі бойові будні, умови життя, про  настрій військових та добровольців. Його емоційна розповідь була наскрізь пронизана любов’ю до України, прагненням українських військових захищати кожну горстку рідної землі. На запитання учнів чому пішли на війну В’ячеслав Олександрович відповів просто: «Бо я – патріот , я – українець».    Учні 9-го класу привітали дорогого гостя піснею, віршами, добрими словами та подарували невеличкий сувенір, зроблений своїми руками.

    Присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв України, які віддали життя за нашу країну.

       Такі зустрічі залишають у молодих душах віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави.
    Слова подяки і шани від всього педагогічного колективу та учнівської молоді прозвучали з вуст директора Перемозького НВК Пономаренко В.М.

ВШАНУЄМО ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ.

      17 лютого учні та вчителі Перемозького НВК вкотре  зібрались щоб поговорити про гідність, честь, мужність та героїзм, патріотизм та самопожертву, відданість ідеї миру, свободи, Закону, справедливості на виховному заході  «Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити…». Через десять  років після того, як українці вперше масово вийшли на головну площу країни, щоб відстояти свої права, історія повторилась. Три роки тому люди з надією на те, що їх почує влада, і Україна стане ближчою до Європи, знову зібралися на Майдані Незалежності.

      «…Душу й тіло ми положим за нашу свободу… » звучать слова нашого Гімну України. Так і Герої Небесної сотні , в ім’я майбутнього, жертвували своїм життям.  Віддаймо і ми честь їхнім світлим життям, незабутому подвигу на майбутні покоління, які мають зберегти цю іскру невмирущої любові та відданості до народу , до України.

      Вкотре ми славимо наших Героїв. Вкотре ми почули багато хороших і пам’ятних слів під час виховного заходу. Але мета нашої хвилюючої зустрічі, донести естафету пам’яті до юних сердець. Тож давайте продовжимо Алею Гідності наших Героїв Небесної Сотні, Героїв-захисників в АТО гідними вчинками, і «…покажем, що ми браття козацького роду!»

УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ-ЗАХИСТІ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

  21 грудня 2016 року вихованка  гуртка «Юні друзі природи» Соколова Анна  приймала участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Цього року учасникам конкурсу були гостинно відкриті двері професійно-педагогічного коледжу Глухівського НПУ ім. О.Довженка на базі якого і проводився захід. 
  Юна дослідниця  представила  результати своєї дослідницької роботи у секції  біологія і агрономічні науки. Вона мала змогу презентувати результати власного наукового пошуку, послухати інших конкурсантів, подискутувати, а найголовніше – здобути корисний досвід для подальшої роботи у сфері досліджень. За результати оцінки компетентного журі Аня посіла почесне І місце.

 Даний захід впевнено можна вважати платформою у професійному становленні  учнівської молоді, досвід публічного захисту дозволить школярам почувати себе впевнено у будь-якій сфері навчальної діяльності.

КРАЄЗНАВЧА  КОНФЕРЕНЦІЯ "СТЕЖКАМИ ГЛУХІВЩИНИ"

30 листопада на базі кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін ГНПУ ім. О.Довженка відбулась районна краєзнавча конференція учнівської молоді «Стежками Глухівщини». Організатори заходу, комунальний заклад «Районний будинок творчості школярів» Глухівської районної ради, започаткували співпрацю з науковцями з метою активізації і поліпшення природничої навчально-дослідницької діяльності в загальноосвітніх навальних закладах району.  Учень 8 класу Перемозького НВК Приходько Олександр, вихованець гуртка «Юні друзі природи» під керівництвом Шеремет С.А.  в числі інших учасників презентував результати власної дослідницької роботи щодо вивчення природи рідного краю. Зміст його досліджень містив інформацію про  сучасний стан  річки Есмань.

        Виступи школярів аналізували викладачі та студенти присутні на заході. В ході спілкування були визначені перспективні плани подальшої роботи щодо вивчення природи рідного краю. Асистент кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін Кмець А.М. надала методичні рекомендації щодо використання наукових підходів під час дослідницької роботи учнів. Хлонь Н.В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін, презентувала учасникам конференції авторську фотовиставку «Куточки природи Глухівщини». 
   Завершився захід нагородженням учнів. За дослідницьку роботу «Річка мого дитинства» Приходько Олександр нагороджений  дипломи ІІІ ступеня .

Підводячи підсумки, Хроленко М.В., декан факультету природничої і фізико-математичної освіти ГНПУ ім.Довженко та Бойко Н.В., директор КЗ РБТШ зазначили на результативності та необхідності продовження подальшої співпраці щодо розвитку краєзнавчої дослідницької діяльності учнівської молоді. 

                                СЛУЖБА ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТІВ 

КОЗАЦЬКІ  РОЗВАГИ

З нагоди Дня захисника України та з  метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної  цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу, в рамках гри «Джура» («Сокіл»)  в Перемозькьму НВК  13 жовтня  проводились  змагання «Козацькі роваги» в 1-4 та 5-9 класах.

   Юні козаки та козачата в різноманітних конкурсах помірялися своєю силою та  спритністю, продемонстрували творчі та художні здібності.  Хлопці показали  знання історії рідного краю, великий патріотизм, готовність захищати свою рідну країну. Весело проходили конкурси  «Верхи на коні», «Намалюй козака», «Козачий куліш".

В залі панувала атмосфера дружби, злагоди та взаємовиручки.

ВИСТАВКА КВІТІВ .

 Вже давно в Перемозькому НВК стало доброю традицією  кожної  осені проводити свято квітів до Дня партизанської слави . От і цього року 22  вересня школа замайоріла різнобарв’ям веселкових кольорів. Фойє школи наповнили пишнобарвні букети з найрізноманітніших квітів.  Цими букетами учні вшановують пам'ять  про  героїв – партизанів, воїнів , що віддали своє життя за свободу України.

  Дуже часто ми чуємо: "Краса врятує світ". Свято квітів у школі - перша сходинка на цьому шляху. Адже, побачивши цю виставку, можна поринути у неповторний і захоплюючий світ краси, бо все навколо було у яскравих кольорах, все посміхалось і раділо. Ароматні запахи, оригінальні витвори, цікаві написи викликали в учнів, батьків та вчителів радість, усмішку та насолоду від зустрічі з прекрасним.

  В знак вшанування пам'яті воїнів учні поклали квіти до меморіального комплексу в центрі села.

  Під керівництвом своїх наставників - учителів до свята ретельно готувалися усі класи. Адміністрація школи висловлює щиру подяку всім учням, батькам, класоводам та класним керівникам за підготовку квіткової виставки.

ПЕРЕМОГА В РАЙОННОМУ ЕТАПІ КОНКУРСУ.

"Внесок М.Грушевського в розвиток української державності і права"

підготував учень 9 класу А.Захарченко

  СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

    Барвиста осінь зустрічає нас важливим , урочистим , незабутнім святом. Схвильовано радіють учні, вчителі, батьки. Рясніють квіти, сяють посмішки.

  Радісна, піднесена атмосфера панувала на подвір’ї  Перемозького НВК. Свято Першого дзвоника об’єднало педагогів, батьків, учнів, гостей у дружню шкільну родину. День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень.

  У 2016/2017 навчальному році наша школа гостинно відкрила двері для 5 допитливих і непосюдичих дітлахів, які ще донедавна були дошкільнятами. Гучними оплесками зустріли їх  присутні, яких привела на лінійку перша вчителька Веремієва А.М. Вони із задоволенням приєдналися до шкільної родини і розповіли про себе у віршах.  Хвилювалися й випускники, адже це їх остання першовереснева лінійка в рідній школі. Скоро вони стануть дорослими і покинуть свою другу домівку – школу.  Саме в цей день учні, з особливою теплотою та трепетом у серці, згадали своїх вчителів, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

   Директор школи В.М. Пономаренко  привiтала з початком нового навчального року учнiв, їхнiх батькiв та вчителів, побажала  нових перемог у навчаннi, спортi, щоб у новому навчальному році  діти отримали максимум позитивних емоцiй, а вчителi пишалися ними.

  Перший дзвінок, який подарували школярам А. Захарченко  та П.Дадакова, покликав учнів до затишних класів, які чекали дітей 90 днів.

 

        Хай буде всім нам день оцей, як свято,

Хай буде щастя в серці у батьків.
             Хай дзвонить дзвоник радісний, завзятий
Хай буде радість вищою від слів!

 

 

«ВОДА ДЛЯ РОЗВИТКУ»

«Вода для розвитку» - під таким гаслом пройшов у цьому році 12-ий конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз - 2016», національна частина в Україні престижного міжнародного конкурсу "Stockholm Junior Water Prize".

Залученню молоді до вирішення проблем збереження  та раціонального використання водних ресурсів був присвячений Міжнародний Конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз». Патронує конкурс Її Королівська Високість Принцеса Швеції Вікторія. Його проводив Стокгольмський водний фонд та адміністрував Стокгольмський міжнародний водний інститут.

   Учениця 9 класу Чигрин Юлія приймала участь у відбірковому турі з екологічним проектом.

 Проект  містив дослідницьку та результативну частини, включав опис експериментів та спостережень конкурсантки, технічні розв’язки проблем збереження та раціонального використання водних ресурсів.
     Даний проект був відібраний як один із кращих членами журі в Києві. Виконуючий обов’язки Міністра екології та природних ресурсів України Г.О.Вронська надіслала Вітальний лист та Подяку учениці Чигрин Юлії та її керівнику Шеремет Світлані Анатоліївні за участь у конкурсі «Всеукраїнський юнацький водний приз». 

ВІДПОЧИНОК В ПРИШКІЛЬНОМУ ТАБОРІ «СОНЕЧКО» ВЛІТКУ 2016 РОКУ

 Літо – це пора незвичайних вчинків, нових вражень, пора нового яскравого життя. Літо – це окрема маленька республіка. Саме тому літній пришкільний табір має бути джерелом позитивних емоцій, дружби, доброти та здоров’я.

Усю виховну роботу колектив табору «Сонечко» при Перемозькому НВК спрямовував на те, щоб допомогти дітям розкрити свої творчі здібності,  порозумітися між собою, пізнати один одного краще.  Робота колективу  табору спрямовувана на оздоровлення дітей, як фізичне, так і моральне. Адже дитина – це скринька з фантазією, талантом, упевненістю в собі, її просто потрібно вчасно відкрити.

Кожного ранку табір розпочинав свою роботу й закінчував організаційними лінійками. Після лінійки всі загони шикувалися на ранкову зарядку.  Кожного дня було організовано розважальну програму: конкурси, вікторини, міні-концерти, спортивні та туристичні змагання.  День вітання , День – загадка, День спорту, День праці, День веселих подорожей , День української пісні,   День танцю,  День природи – ось під такими девізами проходили дні в таборі. Особливо цікавим  видався  День захисту дітей. На святковому дійстві, яке вихователям табору допомогли організувати працівники Перемозького Будинку культури,  лунали пісні та  жарти . Діти танцювали, змагалися в конкурсах. Всі учасники отримали солодкі сувеніри.

Найбільше діти чекали , звичайно, Дня солодощів, адже на світі, а особливо серед «маленького» населення, дуже мало людей, котрі не люблять солодке. До того ж учні не просто посмакували ними, а ще й пройшли загадковий та заплутаний шлях, поки віднайшли свої солодкі скарби. Вихователями  було підготовлено підказки – загадки, котрі розміщували у різних місцях на шкільному подвір’ї, таким чином ніхто не залишився без солодкого подарунка, а також від захопливої подорожі у пошуках скарбу.

   ОРГАНІЗАЦІЯ ЗМІСТОВНОГО ВІДПОЧИНКУ.    

   З 30.05 по 16.06 при Перемозькому НВК працював профільний табір відпочинку «Пролісок», в якому оздоровилось 25 учнів 5-8 класів.

  Для дітей було організовано дворазове якісне харчування на загальну суму 20.43грн.

  Вихователі табору піклувались про збереження життя та здоров’я дітей. Особлива увага приділялась профілактиці дитячого травматизму та запобіганню нещасним випадкам. З цією метою кожного дня проводились бесіди про правила з ТБ під час прогулянок, екскурсій, рухливих ігор, які фіксувалися в журналі інструктажів. 

  Для дітей було організовано змістовний відпочинок. Всі залюбки відвідали місцеві підприємства, їздили на екскурсію до м. Суми та м. Батурин.

  А ще відпочивали на річці, луках, у лісі. Збирали щавель, лікарські трави, суниці. Крім того, діти брали участь у спортивних змаганнях, естафетах, різноманітних конкурсах.

  Кожен день роботи табору був присвячений окремій темі. Так було проведено День табору, День краєзнавця, День захисту дітей, День довкілля, День казки,  День туризму, День футболу, День природи, День пам’яті,  День історії та ін.

  Велика увага приділялась патріотичному вихованню учнів. У рамках гри «Джура» проводились змагання та естафети.

  Дуже цікаво та змістовно пройшов День захисту дітей. Діти охоче малювали на асфальті, виконували пісні, змагались у веселій естафеті.

  З особливим задоволенням діти відвідали атракціони та кінотеатр «Дружба» у м. Суми.

  Вихователями та учнями було проведено акцію «Чисті прибережні смуги», в ході якої була впорядкована територія біля річки.

   За час роботи табору діти згуртувалися , краще пізнали один одного, навчилися працювати у колективі, дізналися багато цікавого, розкрили свої таланти та вподобання, усвідомили важливість здорового способу життя.  

   Табір «Пролісок» закінчив свою роботу, але діти із задоволенням згадують дні, проведені у ньому. 

  ВИПУСКНИЙ РАНОК У 4 КЛАСІ

 14 червня у молодших школярів Перемозького НВК відбувся випускний ранок, присвячений випуску 4 класу. На святі були присутні батьки, вчителі та гості. Святкова програма була цікавою та веселою. Діти згадували кожен рік свого навчання в початковій школі рік за роком,  цікаві історії зі свого шкільного життя  . Вони  розповідали вірші , співали та танцювали. Всі випускники були нагороджені дипломами про закінчення початкової школи. Не забули про батьків та вчителів. Батьки отримали медалі за терпіння та витримку. А вчителі нагороджені грамотами «Найкращий вчитель».    

СВІТЛЕ СВЯТО ВИПУСНОГО

 Ось і настав цей день – день прощання зі школою. Попереду незвідана даль.  Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, протоптана стежка у шкільному дворі, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці… Знайти себе, своє місце у житті, вирости і вижити, бути завжди людиною – що є святішого і дорожчого?  9 червня  уся шкільна родина Перемозького НВК зібралася на традиційне свято випускного вечора. Директор школи  Пономаренко В.М. зачитує наказ про випуск учнів із школи та вручає свідоцтва. До вітань директора приєднються батьки, родичі, друзі. Зворушливі і щирі виступи прозвучали від першої вчительки талан Олени Григорівни, класного керівника Гавриленка Якова Миколайовича.   По-особливому виступили найменші учні школи, розповідаючи дотепні вірші про кожного з випускників. Випускники кружляють у прощальному вальсі, під час якого поринають у спогади, мрії, сподівання, відчувають радість, смуток та світлу печаль...
         Хвилюючим був цей день не лише у дітей. Не менше хвилювалися і їхні батьки. Відчували, як шалено б ‘ється серце,а то і зовсім десь зникав його стукіт,бо у вирій життя полетять їх пташенята.   

  Чимось школа сьогодні схожа на осіннє дерево, від якого відриваються і відлітають назавжди 8  яскравих, неповторних листочків. Що чекає їх в майбутньому? Як складеться їхня доля ? До школи прийдуть нові діти і вона, як турботлива мати, буде виховувати їх, навчати, наставляти і випускати в життя.

В Перемозькому НВК з 15.02 по 20.02. 2016 року проведено конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». В конкурсі приймали участь учні 2- 9 класів.

Кращі роботи учнів:

Соколова Анна  - 5 клас;

Кравченко Марина – 5 клас;

Канівець Кіріл – 3 клас;

Гапич Марина – 3 клас.

 

  20 лютого в Перемозькому НВК пройшла загальношкільна лінійка пам’яті  на честь вшанування подвигу учасників Революції Гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учні школи та вчителі виконали гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв.  Вчитель історії Гавриленко Я.М. провів урок – реквієм «Пам’яті героїв небесної сотні». Слова та музика, які звучали на цьому уроці не залишили байдужими ні дітей ні дорослих.

  Під час перегляду документальних відеофільмів ми ще раз згадали ті страшні події та сповнились надії , що подвиг героїв Небесної сотні стане початком нової України.

 

День пам’яті Героїв Крут .

  29 січня 2016 року Україна відзначає 98-му річницю пам’яті Героїв Крут – київських студентів-вояків, молодих захисників Української Народної Республіки, які своїм подвигом підтвердили незламність українського народу.

       Саме цього дня біля залізничної станції Крути на Чернігівщині українські загони вступили в нерівний бій із 6-тисячною більшовицькою армією Муравйова, яка складалась із професійних солдатів та балтійських матросів. Добровольчий Студентський Курінь складався із студентів Університету імені Святого Володимира, новоствореного Українського Народного Університету, а також із гімназистів київських гімназій. Переважна більшість студентів не мала ніякої військової підготовки — швидко сформовані дві сотні не мали достатньої амуніції і були погано озброєні.

   Бій закінчився організованим відступом українських частин потягом. У полон під час бою потрапили 7 поранених студентів, які були відправлені до Харкова. Ще 27 студентів під час відступу потрапили до більшовиків. Розлючені великими втратами «червоні» стратили студентів. Гімназист Пипський перед розстрілом почав співати гімн «Ще не вмерла Україна», інші студенти його підтримали. Тіла страчених були поховані місцевим священиком на кладовищі села Печі. Пізніше їх було з почестям переховано на Аскольдовій могилі у Києві.

   Бій під Крутами мав вагоме історичне значення, бо затримав більшовиків на декілька днів, чим дозволили урядові УНР вперше за понад 150 років (з часів скасування Гетьманщини) добитися міжнародного визнання України на переговорах у Бресті.

  Бій під Крутами став трагедією і водночас тріумфом української нації, яскравим виявом національної самосвідомості й жертовності.   Уроки цієї героїчної події не перестають бути актуальними сьогодні, бо молодь під Крутами свідомо захищала українську державність.

 

 

Ніби в чарівному сні 
В школі сьогодні сяють вогні. 
Музика тут залунала і сміх, 
Вечір святковий сьогодні для всіх. 

25 грудня в Перемозькому НВК пройшли новорічні свята – Новорічний ранок для учнів 1-4 класів та Вечорниці для учнів 5-9 класів.

   На новорічні свята завітали всі, хто любить сміх, хто любить жартувати . Всі дружно артистів зустрічали і щиро їм аплодували ,
бо вони  ж не одну ніч недоспали і казку  приготували , а казка ця на новий лад. Була тут і Баба Яга і Кощій Безсмертний і всяка Нечиста Сила. Але головними на святі були Дід Мороз та Снігуронька.
Як не намагалася злі сили встановити свої порядки , та добро  перемогло.

  Лунали пісні, вірші, частівки у виконанні учнів. Жартівливі сценки не залишили глядачів байдужими. Свята вдалися на славу. А на завершення директор НВК В.М. Пономаренко вручила кращим учням школи солодкі подарунки від спонсорів.

 

    Вітаємо із завершенням І семестр 2015 – 2016 навчального року. Зимові канікули – пора відпочинку, свят та розваг. В школі в цей період для дітей організовано змістовне дозвілля, екскурсії та спортивні заходи. Щодня школа радо відчиняє двері для своїх учнів.

 

«Театральна веселка» .

В районному етапі конкурсу «Театральна веселка»  колектив «Любисток» посів перше місце. Сучасна інсценізація української народної казки «Коза дереза» підкорила глядачів своєю іскрометною радістю, щирою грою, веселими піснями.

Художній курівник колективу Сімакова О.В. 

 

   3 давніх-давен наша Україна славиться величними традиційними святами й обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любов, доброти до української спадщини, повертається до традицій свого народу. Одним iз свят, яке завжди відзначали нaшi батьки, діди, прадіди, було велике зимове свято, особливо важливе для дітей — день Святителя Миколая Чудотворця . 

  18 грудня 2015 року в Перемозькому НВК відбулося святкування дня Святого Миколая .  Долучитися до відродження давніх українських традицій мали змогу всі бажаючі. Діти  написали та відправили листи Святому Миколаю з проханнями миру, добра, здоров’я. Читали вірші та співали пісні, в яких прославляли Миколая. І він не забарився , прийшов до нас з привітаннями та подарунками.

  Напередодні свята учні підготували малюнки для участі в конкурсі «Від Миколая до Різдва». На малюках – Миколай Чудотворець з подарунками, пухнастий сніг, маленькі янголи.

  Святий Миколай завітав і в дитячий садочок. Маленькі янголятка танцювали свій таночок. Хлопчики та дівчатка співали пісеньки, розповідали віршики. І святий  Миколай прийшов до них з подарунками , побажаннями добра і миру.

 

 

Святий Отче! Обіцяємо завжди добрими бути,
І в житті, і в молитві тебе не забути.
Ти опікун віддавна українського народу,
Добре знаєш, що ми усі козацького роду. 
Дитячі молитви велику силу мають,
Про волю церкви, України промовляють.
Святий Отче Миколаю! Ми усі — твої діти,
Поможи нам життя це уміло прожити,

Свято осені

Ми знову  зустрiчаємо нашу дорогу чарiвницю осiнь. Це вона дарує нам яскравi барви дерев i сiрi дощовi буднi, вона лише зрiдка тiшить нас сонячним промiнням i примушує змiнити улюбленi шорти i тенiску на теплу куртку i джинси. Саме осінь нагороджує нас щедрим урожаєм. Учні початкових класів створили прекрасну виставку поробок «Овочевий бум». Але найголовнiше — осiнь збирає нас знову всiх разом в стiнах рiдної школи на Осінній бал  На нашому святi не було сумно! Веселі пісні, жарти, конкурси, сценки, дискотека – ніхто не сумує. Нехай бачать всi — ми щасливи, бо молодi!

 

День захисника вітчизни

14 жовтня. Сьогодні ми зібралися для того, щоб привітати зі святом наших хлопчиків, адже вони — майбутні захисники Вітчизни. Народна мудрість стверджує, що Земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити сама себе не може. Отже, ростіть мужніми, сильними, надійними і завжди будьте опорою своєї сім’ї та народу.

Ви — наша опора, 
Ви — наша надія. 
Дорослими станете — 
Будьте міцними, 
Твердими, мов криця. 
Для цього ще треба 
Багато вам вчиться. 
Тож хай вам всміхається 
Вранішнє сонце. 
Бажаю вам радості 
В кожне віконце. 
Ростіть і мужнійте, 
Любі хлоп’ята! 
Хай вами гордяться 
Ваші мама і тато. 

 

День знань

Сьогодні для всіх нас свято – Свято Знань! І, як кожного разу, біля шкільного порогу зібралися не тільки вчителі та учні, а і гості, і жителі селища.

А зібралися тому, щоб зустріти в школі тих дітей, що роблять свій перший крок у клас.

Щоб подивитися на тих, хто зараз несміливо тулиться до маминої руки та, збиваючись,  розказує віршики, а через 15-20 років буде працювати і керувати, будувати і творити.

Пройде час, і саме від них буде залежати наше життя і благополуччя. Тому нам усім разом: школі, батькам, всім оточуючим треба прикласти максимум зусиль, щоб виховати їх, вивчити, радіти за них і за себе. Вони - наша надія. Це наші сьогоднішні першокласники.

Свято прощання з Букварем.

Ось і настав той день, коли першокласники завершили працювати з першим у своєму житті підручником – Букварем і проводять свято Прощання із цією мудрою і для кожної людини необхідною в житті книгою.

Благословенна та ясна година,

Коли Буквар до рук бере дитина.

Яка ж оце відповідальна мить,

Нехай Господь всіх вас благословить.

 

8 та 9 травня – День скорботи та День Перемоги.

    Цього дня по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що пам’ять народна жива, що подвиг загиблих – незабутний. Свято Перемоги – це свято зі слізьми на очах, це свято радісне і гірке. Радісне, бо принесло на нашу землю мир , гірке, бо ціна цієї радості – життя мільйонів наших співвітчизників.

.Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами .

 В Перемозькому НВК з 5 по 9 травня було проведено виховні години «9 травня. Миру – бути!», «Мак пам’яті», «День пам’яті і примирення» по вшануванню пам’яті   про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших.

 Учні 6-8 класів під час майстер – класу навчились виготовляти квітку червоного маку – символу пам’яті .

 Волонтерський загін школи провів трудову  акцію під час якої було приведено у належний стан та доглянуто за пам’ятниками та братськими могилами в селі та за його околицями .

 7  травня учні школи відвідали ветерана ВВв Мороз Андрія Петровича , привітали його із святом і побажали не хворіти і ще багато років радіти життю.

 8 травня вихованці гуртка «Пам’ять» під керівництвом Гавриленко Я.М. здійснили велопробіг по місцям бойової слави від с. Перемога до  с. Чернево, поклали до могил загиблих героїв квіти та вшанували їх пам’ять хвилинами мовчання.

 Свої почуття та своє ставлення до великої перемоги наші учні виклали на малюнках, підготували виставку кращих робіт « 9 травня ». Кожен малюнок – це заклик до миру.

  9 травня учні школи приймали участь у концерті – реквіємі біля сільського будинку культури.

Ми свято шануємо пам'ять усіх, 
Хто власним життям нашу юність зберіг,
Хто впав за свободу у грізну годину,
За землю священну, за Україну!

Травневий день відлунює святково.
І сміх, і квіти, й гомін голосний...
Зібрало нині свято нас чудове
Прощальний дзвоник, дзвоник випускний.

  Сьогодні святкували всі: первачки, які успішно опанували свою першу книгу – Буквар, випускники початкової школи, які не менш успішно склали перший дорослий іспит – державну підсумкову атестацію, дев’ятикласники – які подолали сходинку школи ІІ ступеня й впевнено готуються до державної підсумкової атестації. За традицією, ми вшанували хвилиною мовчання тих, хто виборов нам перемогу, завдяки кому наше життя зігріте сонячним сяйвом і безхмарною блакиттю небес.

  Приміщення школи осяяла веселка різними кольорами : жовтим – символом Сонця і життєвої сили, зеленим – символом краси і молодості, голубим – символом неба, і синім – символом води, що дає силу і здоров’я. оранжевим – символом хліба, фіолетовим – мудрості  людини, та червоним – символом любові.

  Свято сповнене сонячним теплом, веселими посмішками друзів. Дружба і злагода об’єднувала всіх присутніх учнів, батьків, учителів і дорогих наших гостей, які завітали на свято порадіти разом з нами.

  Всім школярам бажаємо гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!

 

До зустрiчі 1 вересня.

Діяльність волонтерського загону "Пам'ять".

   Девіз загону "Ніхто не забутий, ніщо не забуте". Учні, які входять до складу загону, пам'ятають девіз і на ділі підтверджують це через пошукову роботу, відвідування та спілкування з ветеранами.

   Діти доглядають за обеліском у центрі села Перемога та меморіальним комплексом "Героям Чернівського бою", могилою колишнього директора школи, ветерана Великої Вітчизняної війни Гусакова Федора Тарасовича.

Саме цим ми висловлюємо свою подяку тим, хто боровся, проливав свою кров за краще життя всіх людей, за мир на землі! 

 

 

 


 

 

Акція

«Збережемо первоцвіти нашого краю!»

Щовесни первоцвіти, які ми часто називаємо підсніжниками, нагадують нам, який чудовий  цей світ, повний світла і квітів .

Первоцвіти — безцінний дар природи, перша посмішка весни, головна прикраса лісів. Вони потребують нашого захисту. У Перемозькому НВК приділяють велику увагу природоохоронній акції «Збережемо первоцвіти» З допомогою доступних методів: фотографії, малюнки, вірші, казки учні  привертають увагу односельчан до проблем зникнення первоцвітів.

У цьому році учні школи принесли з присадибних ділянок ранньоквітучі рослини та було  проведено акцію з висадження підсніжників  біля школи.

Дорогі друзі, давайте разом берегти чудові первоцвіти.

Сьогодні прийшов час рятувати красу!

 

 


 

 

Тренінг з батьками вихованців дитячого садка.

Дата проведення: 03.03.2015р.

Тема:Батьки- перші вихователі дитячих душ

Родина-це природний осередок найглибших людських почуттів,де дитина засвоює основи моралі серцем і душею,коли розвивається почуття доброти,чуйності,совісті,правдивості.

Батьки- головні природні вихователі дитини.Рідна домівка – не тільки дах над головою,а й родинне вогнище,місце захисту від життєвих негараздів.Виховання починається із дня народження.Перше,із чого дитина починає пізнавати світ – це ласкава материнська усмішка,тиха колискова пісня,добрі очі,лагідні обійми.З цього складається перше 


 


 

 

«Родинні джерела духовності»

Опубліковано 14 березня 2015 року

  В дитячому садочку "Пролісок" проводився тиждень "Родинні джерела духовності".

 


 

 

Спорт. Краса. Здоров'я.

Опубліковано 24 лютого 2015 року

 

 23 лютого   агітбригада Перемозького НВК «Темп» в складі Ахрамєєвої Тетяни, Козел Оксани, Верченко Юлії, Соколова Владислава, Циганок Віталія та Сімакової Ганни під керівництвом Сімакової Олени Володимирівни  приймала участь в районному етапі конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Виступ команди був емоційним, змістовним, цікавим, захоплюючим.  Журі конкурсу високо оцінило роботу учнів, нагородивши їх грамотою за зайняте друге місце.

В конкурсі плакатів робота учениці 9 класу Шеремет Вікторії «Спорт – це життя» зайняла перше місце.

 Вітаємо Переможців! Так тримати!

 


 


 

 

«День цивільного захисту»

Опубліковано 21 лютого 2015 року

 Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 20 лютого у Перемозькому НВК  відбувся  День цивільного захисту.
   Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.
   Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставки плакатів, стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри. 

   Медичні працівники Перемозького ФАПу продемонстрували надання першої медичної допомоги для дітей.

    Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

   День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.


 


 

 

День закоханих

Опубліковано 14 лютого 2015 року

  14 лютого – свято всіх закоханих. Головним символом цього свята вважається серце  або «валентинка».  Історія свята сягає своїм корінням у III століття нашої ери, але і сьогодні  особливо популярне воно серед учнівської молоді.

   Напередодні свята учні школи  виготовляли  «валентинки», щоб потім подарувати їх найріднішим людям, своїм однокласникам та друзям. Учні дев'ятого класу змайстрували скриньку побажань, куди всі бажаючі складали свої привітання. А ввечері із задоволенням приймали участь у конкурсно-розважальній  програмі, яку для них підготували учні восьмого класу. Дівчата та хлопці адресували один одному компліменти, висловлювали свої почуття  за допомогою жестів, а по закінченню програми склали найщиріші привітання. Виховний захід пройшов в атмосфері доброзичливості, творчості та креативності.                                         

Сайт Перемозького НВК почав свою роботу!

Опубліковано 14 лютого 2015 року

На сайті розміщено наступні інформаційні сторінки: 
- Педагогічний колектив;
- Історія школи;

- Контактна інформація ;

- Для учнів;
- Дитячий садок.

 


 

bottom of page